Bezpieczny nocleg Covid free zone

APARTHOTEL TATRZAŃSKI

Miejsce na wymarzony odpoczynek

Planujesz spędzić relaksujący urlop z całą rodziną?

Spontaniczny wypad w góry razem z przyjaciółmi? 

A może pragniesz zaskoczyć wyjątkową osobę romantycznymi i niezapomnianymi chwilami?  Aparthotel Tatrzański to idealne miesjce by przekonać się o tym, że jest to możliwe.

KOMFORTOWE WARUNKI W OTOCZENIU GÓRSKICH KRAJOBRAZÓW

 

Aparthotel Tatrzański to luksusowe apartamenty położone w malowniczej Białce Tatrzańskiej. W tym miejscu góralski kunszt rzemiosła, przeplata sie z nowoczesną architekturą. Jako pasjonat podróży, aktywnego wypoczynku, zabawy i relaksu, zimą możesz szusować po świetnie przygotowanych trasach narciarskich, a latem cieszyć się wędrówkami po okolicznych szlakach, pośród szumu lasu i górskich potoków . Niezależnie od pory roku, liczne restauracje zaspokoją każdego smakosza, serwując tradycyjne dania kuchni góralskiej, a kompleks wód termalnych Term Bania ucieszy nawet najmłodszego wczasowicza.

GWARANCJA UDANEGO WYPOCZYNKU

Niezależnie od Twoich planów, stworzyliśmy dziewiętnaście apartamentów, zaprojektowanych i urządzonych z myślą o  wyjątkowych gościach, ceniących sobie komfort, funkcjonalność i niezależność. Każdy z nich składa się z otwartego salonu, z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką oraz sypialnią w różnych konfiguracjach dostosowaną do Ciebie. Starannie dobrane detale, pozwolą Ci się zbliżyć do prawdziwego, góralskiego klimatu. A dla naszych najmłodszych Gości, czeka wspaniały plac zabaw. Dwuosobowa huśtawka, zjeżdżalnia oraz kolorowy bujak, z pewnością przyczynią się do tego, że uśmiech z twarzy Twojego dziecka nie zniknie. Nie zwlekaj i sam się o tym przekonaj.

Zobacz na mapie

Naciśnij i sprawdź dojazd

maps Naciśnij i sprawdź dojazd

© 2022 APARTHOTEL TATRZAŃSKI - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl